Financování

Zajišťujeme financování pro fyzické osoby, právnice osoby také bytové domy. 

Připravíme vám ideální řešení šité na míru s ohledem na váš investiční záměr, pracujeme vždy s nejčerstvějšími informacemi a nejnižšími sazbami na trhu. Chcete řešení,  na které se můžete spolehnout? 

S našimi klienty pracujeme dlouhodobě, stojíme za Vámi po celou dobu úvěrového vztahu a analyzujeme za vás situaci na trhu. Vyjednáme vám nejvhodnější financování  na trhu a připravíme všechny potřebné dokumenty.

Financování bytových domů

Jste bytové družstvo nebo společenství vlastníků?

  • Plánujete rekonstrukci, či přemýšlíte o zlevnění stávajících úvěrů?
  • Přijde Vám celý proces kolem financování únavný a zdlouhavý?
  • Pokud nám tento projekt svěříte, veškeré administrativní kroky vyřídíme za Vás do pár týdnů.

Nechte tuto práci a na nás a my Vám připravíme nejvýhodnější způsob financování z ohledem na Vaše potřeby. Vyřídíme za Vás veškerou nutnou administrativu a zastoupíme Vás v komunikaci s bankou či spořitelnou. Naše práce je založená na individuálním přístupu, profesionalitě, diskrétnosti a rychlosti. Připravíme Vám takové řešení, které bude bez navyšování FO, bez zástavy a dalších nadbytečných poplatků. Následně představíme výboru řešení a navrhneme postup shromáždění a vy se tak můžete věnovat jiným věcem.

Co zajišťujeme:

  1. Kompletní administrativní servis
  2. Porovnání nabídek jednotlivých institucí
  3. Komunikace s finanční institucí a znalci
  4. Kontrola úvěrových smluv
  5. Pojištění nemovitosti s vysokým krytím
  6. Garance nejnižší úrokové sazby
  7. Vyřízení dotací

A mnoho dalšího….

Komplexní revitalizace zásadně zlepší úroveň zdravého obytného bydlení a dílčí rekonstrukce jako například zateplování fasády zajistí optimální klima v bytech po celý rok a prodlouží životnost budovy.

Rekonstrukce bytové domu nebo bytového jádra zvýší jeho reálnou cenu. Výběr kvalitních materiálů a technologických postupů zaručí letitou kvalitní životnost bytového domu.

Používáme soubory cookies

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.