Finanční plánování

Našim klientům připravujeme profesionální plán šitý na míru. Náš finanční plán je srozumitelný, realistický a aktuální. Finanční plánování lze přirovnat k dlouho plánované cestě na vysněnou dovolenou. Existuje totiž celá řada možností a variant jak se můžete dostat do cílové destinace:

  • Chcete jít pěšky? 
  • Autem?
  • Letadlem?

Nejčastější volbou je cestování autem (spoření), nebo poletíte letadlem (vyvážená strategie, akcie - dynamická strategie), někdy mohou nastat při letu turbulence, ale téměř vždy se s nejvyšší pravděpodobností dostanete za nejkratší čas do vytouženého cíle. Záleží jen na Vašich možnostech a preferencí jak rychle chcete dosáhnout cíle a jaký „dopravní prostředek“ zvolíte. Finanční plán Vám ukáže cestu, jak lze dosáhnout Vámi stanovených cílů. Albert Einstein prohlásil o složeném úročení, že je to největší síla, se kterou se kdy setkal a označil ho za osmý div světa, náš plán je na tomto postaven,  povede k finanční nezávislosti, jeho hlavní filozofií je tvorba majetku, mít co nejméně pojistných produktů a pokud možno žádné úvěrové produkty, zaměřuje se také na snížení a eliminaci „špatných dluhů“. Řešení je nízkonákladové, bez zbytečných poplatků a aktivně pracuje se svým portfoliem, při tvorbě hovoříme o osobních a citlivých informací, je tedy velmi důležité zvolit si specialistu, se kterým si sednete nejen po profesionální ale také po lidské stránce.

Chcete dosáhnout svých cílů a také sestavit finanční plán? Napište nám nebo zavolejte, rádi se Vám ozveme, pomůžeme, poradíme.

Používáme soubory cookies

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.