O nás

Finanční trh nabízí nepřeberné množství produktů, působíme na něm od roku 2008, naším symbolem je vlajka, kterou vnímáme jako pomyslný cíl naší společné cesty životem financí.

Naše práce je především o lidech, kteří dokáží být empatičtí, umí se vžít do svých klientů a řešit jejich finanční situaci jako by se jednalo o jejich vlastní. Jsme certifikovaní odborníci a profesionálové v oboru. Finanční produkty nejsou jen o nákupu a prodeji, s klienty spolupracujeme dlouhodobě, stavíme na pevných základech, profesionalitě, dobrých vztazích a lidských sympatiích. Rozsah našich služeb je velmi široký, proto pro Vás sdružujeme jen ty opravdové a spolehlivé odborníky, kteří pokrývají všechny oblasti finanční trhu, bankovní produkty, investice a spoření, pojištění. Na každodenní bází se s Vámi rádi setkáváme a pomáháme s Vašimi potřebami. Součástí našeho servisu je finanční plánování, financování bydlení, financování bytových domů, hlášení pojistných událostí, likvidace pojistných událostí s vymáháním pojistného plnění. Naším posláním není jen Vám vybrat optimální řešení s ohledem na Vaše potřeby a možnosti, ale také Vás chránit na finančním trhu. Záleží nám na celkové komplexnosti, z toho důvodu za Vás také vyřídíme a převezmeme veškerou administrativu.

Jsme FinMap, Vaše cesta k finanční stabilitě.

Certifikáty

V rámci naší praxe průběžně procházíme certifikací na všechny potřebné obory naší činnosti, zde uvádíme naše nejdůležitější

Investice

Zkouška podle zákona o podnikání na kapitálovém trhu

Nové odborné zkoušky jsou definovány novelou zákona č. 256/2004 Sb., o podnikání na kapitálovém trhu (ZPKT) a Vyhláškou č. 319/2017 Sb., o odborné způsobilosti pro distribuci na kapitálovém trhu. Od 3. 1. 2020 není možné vykonávat poskytování a zprostředkování bez této zkoušky.

Úvěry

Zkouška podle zákona o spotřebitelském úvěru

Zákon o spotřebitelském úvěru definuje povinnost poskytovatelů a zprostředkovatelů zajistit a prokázat odbornou způsobilost všech osob, které se podílejí na poskytování a zprostředkování spotřebitelského úvěru. Od 1. 12. 2018 není možné vykonávat poskytování a zprostředkování bez této zkoušky.

Pojištění

Zkouška podle zákona o distribuci pojištění a zajištění

Zkouška odborné způsobilosti definovaná zákonem 170/2018 Sb. o distribuci pojištění a zajištění. Zkoušku je nutné složit do 1. 12. 2020.

Penzijní produkty

Zkouška pro penzijní produkty

Aktuální akreditovaná zkouška odborné způsobilosti pro distribuci produktů III. pilíře (doplňkové penzijní spoření). Složením této akreditované profesní zkoušky splňujeme požadavky na odbornou způsobilost dle Zákona č. 427/2011 Sb.

Používáme soubory cookies

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.