Bc. Tomáš Kisý, DiS.

Tomáš poskytuje komplexní poradenství v oblasti financí s odbornou specializací na financování nemovitostí, již 15 let pomáhá lidem plnit si své sny o vlastní bydlením, zaměřuje se na komplexní poradenství a FINANČNÍ PLÁNOVÁNÍ,  jeho odbornou specializací je  FINANCOVÁNÍ BYTOVÝCH DOMŮ - SPOLEČENSTVÍ VLASTNÍKŮ, FINANCOVÁNÍ PRÁVNICKÝCH OSOB a také HYPOTEČNÍ ÚVĚRY. Díky odbornosti, profesionalitě a nadstandardní péči má spokojené klienty po celém Česku a . 

Tomáš má zkoušky dle Zákona o distribuci pojištění a zajištění č. 170/2018 Sb. o distribuci pojištění a zajištění, zkoušku podle Zákona o podnikání na kapitálovém trhu, zkoušku podle Zákona o spotřebitelském úvěru a zkoušku pro penzijní produkty.

Hodnocení

Přidat hodnocení
Pana Kisýho jsme s partnerem oslovili s prosbou, o vybrání vhodné hypotéky. Přišli jsme s tím, že pokud nebude vhodná varianta pro nás, abychom vše zvládli, nechceme do toho jít. Probrali jsme tedy naše možnosti, příjmy a výdaje. Pan Kisý podle toho poté sestavil hypotéku podle našich představ s čímž jsme byli velice spokojeni, protože ji vytvořil přesně na míru nám a my se nemusíme bát, že bychom ji nezvládli. 
Mimo hypotéku s námi prošel i pojištění a vše nám sestavil tak, aby nám co nejlépe vyhovovalo a vše bylo rozumně pokryté.
Jeho jednání bylo vždy velice profesionální, upřímné, ochotné a příjemné. Na každé schůzce s námi vše rozumně probral, tím vyhověl naši prosbě, aby s námi jednal jako v tomto oboru „negramotnými”, jelikož opravdu nemáme takový přehled. Do ničeho nás netlačil, představil více variant a vše nám vždy vysvětlil, abychom to co nejlépe pochopili. 
O nás, jako o svoje klienty se postaral s lidským přístupem a se vším nám maximálně pomohl, za což mu moc děkujeme a velice si toho vážíme, protože bez něj bychom hypotéku neměli. Můžeme ho s klidným srdcem jen a jen doporučit.

IVANA HRADECKÁ A ING. ONDŘEJ HRADECKÝ

Používáme soubory cookies

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.