Bc. Lukáš Böhm

Jako bývalý aktivní sportovec nerad prohrává a dělá vše, aby klientovi vždy pomohl najít tu správnou cestu! Slovo NEJDE je pro něj cizí a vždy rád pomůže!

Svoji práci beru jako poslání a mám štěstí, že se stala také mým koníčkem. Lukáš se specializuje na zajištění rizik v životním pojištění, pojištění nemovitostí a automobilů a má zkoušky dle Zákona o distribuci pojištění a zajištění č. 170/2018 Sb. o distribuci pojištění a zajištění, zkoušku podle Zákona o spotřebitelském úvěru.

Hodnocení

Přidat hodnocení

Chtěli bychom poděkovat panu Böhmovi za sjednání více pojistek.Obracíme se na něj v těchto věcech už více let a jsme spokojeni s jeho profesionálním přístupem,zájmem a bleskovým vyřízením našich požadavků.Těšíme se na další spolupráci,Makovcovi

Ladislav Makovec

Děkuji panu Lukáši Böhmovi za vstřícnost a rychlé jednání při sepisování úpravy životního pojištění a později i vyřizování pojistné události. Pojišťovna mě vyplatila během několika týdnů a to v plné výši. Těžko si mohu představit profesionálnější přístup. V dobách finančních nejistot se na něj mohu vždy obrátit pro radu a pomoc. Moc děkuji.

ALENA ŠRÁMOVÁ

Používáme soubory cookies

Některé z nich jsou k fungování stránek nezbytné, ale o těch ostatních můžete rozhodnout sami.